17 - 19 березня 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Telegram

Програма заходів 2019

,
,
17.03.2020
Конференц-зал №1
13:00-15:00
Технології змінюють бізнес, світ і нас з вами. Поговоримо про сучасне та майбутнє у рітейлі, харчуванні, послугах, виробництві. Що допоможе розвивати бізнес, творити нові можливості та покращувати рівень обслуговування?
ТОР технологій у бізнесі в 2020 році:
- візуалізація (приміряти одяг не встаючи з дивану чи оцінити як виглядатиме новий диван у вашій вітальні);
- прискорення обслуговування (каси самообслуговування, "оплата обличчям" тощо);
- автоматизація в торгових закладах та фастфудах (QR-коди та мобільні додатки для пошуку товарів, термінали самообслуговування, мультимедійні столи тощо);
- доставка (швидка кур'єрська доставка будь чого, будь куди, доставка дронами тощо);
- штучний інтелект, використання ботів для комунікації з клієнтами.

Запрошуємо до участі технологічні компанії та старт-апи. Формат участі — коротка цікава презентація (10-15 хв). Надсилайте теми на onoprienko@eindex.kiev.ua та чекайте на запрошення.
15:00-16:00
Під час цього майстер-класу співвласник компанії ФРАНЧ Роман Кирилович проаналізує кейси успішних франшиз та пояснить, в наслідок чого вони стали успішними.
16:00-16:30
Припустимо, що Ви успішно придбали франшизу.
Тобто готові та маєте все, що дозволить "без сучка і задоринки" масштабувати та розвивати Ваш бізнес через франчайзинг.
В тому числі — бізнес-план, фінансову модель, маркетинг план, необхідний пакет договорів, сам пакет Франчайзингу — опис правил, стандартів, процедур, рекомендацій по запуску і веденню бізнесу для франчайзі.
А також мінімум 1-2 спеціаліста, які будуть супроводжувати, навчати та контролювати роботу Ваших франчайзі.
А франшиза не продається, або продається не такими темпами, як хотілося б.
Що робити тепер?
Основні кроки та їх застосування на прикладах.
16:30-17:00
Як часто відсутність домовленостей або деструктивний конфлікт руйнують відносини та бізнес?
Що робити, коли різне розуміння ситуації блокує співпрацю та заважає заробляти гроші? Чи є альтернатива бюрократичному та тривалому судовому розгляду?

Медіація- це переговорний процес за спеціальною методологією, де медіатор (посередник) допомагає сторонам знайти справедливі рішення для кожного. Медіація є у нагоді тоді, коли рішення потрібні тут і зараз, а відсутність домовленостей несе ризики для всіх.
Чому у франчайзингу медіація може бути оптимальним способом не тільки виходу з складних ситуацій, а й пошуку додаткової цінності? Коли і як краще домовлятися? Як знизити репутаційні ризики від витоку інформації про конфлікт? Як медіація у сфері франчайзингу застосовується в інших країнах?
Про це і не тільки у виступі Ольги Хмарук — адвоката і медіаторки Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO).
Приходьте та використайте всій шанс отримати більше!
18.03.2020
Конференц-зал №1
11:00-13:00
На сьогодні "ручні" процеси в бізнесі перетворюються на архаїку. Хочеш бути успішним — автоматитзуйся. А що, як і до чого — про це поговоримо з експертами ринку.

Запрошуємо до участі компанії, що презентують софт та обладнання для автоматизації всіх бізнес-процесів. Формат участі — коротка цікава презентація (10-15 хв). Надсилайте теми на onoprienko@eindex.kiev.ua та чекайте на запрошення.