17 - 19 березня 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook Telegram

Новини

Вітаємо «Молоко від фермера» на «Франчайзинг 2018»!

Торгово-виробнича мережа «Молоко від фермера» — екологічно чисті молочні та м’ясні продукти. Кожен із видів нашої продукції є результатом роботи досвідченіших фахівців, які контролюють кожен етап виробництва, завдяки чому ми забезпечуємо своїх покупців якісними продуктами харчування.

Мережа працює на базі кількох фермерських господарств Білоцерківського району Київської області. Кожен день на наших фермах отримуємо свіжу сировину та натуральний продукт, який зразу ж потрапляє на виробництво і до лабораторіі. Високотехнологічний завод із виробництва забезпечує створення продукції безпосередньо після доїння. Завдяки цьому у молоці зберігаються усі природні властивості та мікроелементи, що забезпечує максимальну користь для споживача.

Важливою ланкою на виробництві є лабораторний контроль. На нашому заводі працюють технологи, мікробіологи, лаборанти-хіміки. Саме ці досвідчені спеціалісти контролюють якість виробленого як за фізико-хімічними, так і за мікробіологічними показниками на кожному етапі:
- постачання сировини;
- під час технологічного процесу виробництва продукції;
- готової продукції.

Здійснюєтбся постійний контроль якості пакувальних, допоміжних матеріалів та свнітарного стану виробництва. Лабораторія обладнана найсучаснішими устаткуванням. Кожна партія молочної продукції, що виготовляється, проходить ретельний контроль якості перед доставкою в магазини.

Більше 5 років ми вдосконалюємо та розширюємо нашу торгівельну мережу. Сучасний формат торговельної точки «Молоко від фермера» - це фірмовий великої площі магазин з обширними вітринами, де на вибір покупцю представлений широкий асортимент нашої продукціі власного виробництва: молоко на розлив, кефір, масло, сметана, кисломолочний сир, молочні десерти, різноманітні сири, ковбасні та хлібобулочні вироби. Десерти, здоба, чізкейки та більше 18 видів запіканок. В форматі магазину представлена кав’ярня, де можна посмакувати свіжою продукцію та випити натуральні напої.

На сьогодні мережа магазинів «Молоко від фермера» налічує 18 магазинів у Києві. Постійно розвиваємось, в найближчих планах відкриття нових магазинів і в інших містах України.

Також розвиваємо франшизу наших магазинів «Молоко від фермера»

ПРЕЗЕНТАЦИЯ «Молоко від фермера»

Сайт – molokoferma.com.ua
Фб - https://www.facebook.com/molokoferma.com.ua/
Інстаграм - @molokoferma

14.02.2018