17 - 19 березня 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook Telegram

Новини

«Франчайзинг 2019» презентує франшизу мережі центрів «Амбулаторія спини»!

Це перша національна мережа центрів фізичної терапії (фізичної реабілітації) та масажу, яка в своїй діяльності використовує виключно методи безмедикаментозного лікування болю в спині, суглобах та порушень постави у дорослих та дітей від п’яти років. Ми робимо спини та суглоби українців найміцнішими в світі!Фізичні терапевти-реабілітологи центру спеціалізуються на профілактиці та лікуванні сколіозу, остеохондрозу, міжхребцевих гриж та протрузій та інших захворювань хребта та суглобів комплексними індивідуальними сесіями – сеанси на медичному пристрої «КИПАРИС», сеанси ВКТ (відновлювальної кінезіотерапії) та сеанси комплексно-терапевтичного масажу.Мережа Центрів «Амбулаторія спини» започаткована в 2011 році. За цей час понад 5 000 пацієнтів/клієнтів пройшли відновлювальні курси в «Амбулаторії спини».

Головні переваги мережі - це індивідуальний підхід, інноваційне запатентоване обладнання, досвідчені лікарі та фізичні терапевти, а також перевірені часом і досвідом методи, що гарантують результат кожному пацієнту.

За чотири місяці з початку продажу франшизи було придбано вже 6 франшиз. З яких три вже відкрито в Києві та 3 в інших містах України.

1 березня відкрився новий центр в м. Луцьк, а в найближчих планах «Амбулаторії спини» відкриття центрів за франшизою в Чернігові та Львові і подальше розширення мережі в регіонах України та ЄС.

Більш детальну інформацію про діяльність мережі можна отримати на сайті:

https://ambulatoria.com.ua

Запрошуємо усіх, хто бажає працювати у галузі здоров’я, але не знав, з чого почати, на «Франчайзинг 2019» на стенд «Амбулаторії спини» з 12 по 14 березня у виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»!

28.02.2019