17 - 19 березня 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English Facebook Telegram

Новини

Teahouse представляє на «Франчайзинг 2019» мережу чайних бутиків

Teahouse представляє мережу чайних бутиків по всій Україні. Запрошуємо прогулятися нашими магазинами: https://youtu.be/OYTfO_NwG0YМи постачаємо чай з 1996, з 2006 виробляємо і з 2011 розвиваємо мережу власних та франчайзингових магазинів: на початок 2019 є 6 своїх бутиків і 16 за франшизою.

Чай для нас – це культура, спосіб життя і пізнання світу. А ще чай – це вигідний бізнес: 90% людей п’ють чай щодня. І так буде ще сотні років.

Привозимо найкращі сорти чаю з Китаю, Індії, Японії, Кенії, Тайваню, створюємо власні купажі й тематичні серії. Понад 300 видів чаю, подарунки та посуд завжди є у продажу. Асортимент оновлюється в інтернет-магазині: teahouse.ua.

Консультанти Teahouse знають про чай майже все (навчаємо у власній Чайній школі), допомагають вибрати чай за властивостями або під настрій і проводять чайні церемонії, майстер-класи та вечори. Чай об’єднує цікавих людей у всіх містах.

Ми робимо якісний чай доступним, розвиваємо чайну культуру в Україні – і відкриваємо нові красиві магазини. Приєднуйтеся до нашої сім`ї Teahouse!

Запрошуємо на наш стенд на виставці - С824.

06.03.2019