Новини

Сезон BBQ триває цілий рік! Запрошуємо на грилювання з «Грілекс» на Franch Space 2019!


Стати дилером грилів провідних світових виробників та розвивати гриль-культуру в Україні ви зможете з Franch Space разом з компанією «Грілекс», офіційним дистриб`ютором брендів Char-Broil, Saber Grills і Dancook!

На стенді «Грілекс» на вас очікує:
- Знайомство з концепцією побудови сучасного спеціалізованого магазину американських грилів.

- Знайомство з основними умовами тa перевагами співпраці з «Грілекс», політикою компанії з підтримки франчайзі, географією покриття мережі тощо.

- Презентація продукції — чудова нагода побачити в дії інноваційні інфрачервоні грилі від світового лідера Char-Broil, найстарішого та найбільшого міжнародного виробника грилів барбекю. Починаючи З 1948 року, більше 100 000 000 грилів продано по всьому світу.

Чому вигідно стати нашим дилером?

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб Ви отримали максимальну вигоду при співпраці з нами. Високоякісна та високотехнологічна продукція з багаторічною історією по всьому світу, приваблива цінова політика, команда професіоналів – це те, що ми гарантуємо нашим дилерам.

Яку підтримку ми надаємо дилерам?

В рамках партнерської програми надається технічна, рекламна, консультаційна та навчальна підтримка. Усі дилери розміщуються на нашому офіційному сайті. Ми забезпечуємо необхідними матеріалами та інформаційними брошурами, де представлена детальна інформація про товари.

Як стати нашим дилером?

Ми прагнемо розвитку та шукаємо кваліфікованих партнерів для співпраці. Нашим дилером може стати будь-яка компанія чи приватний підприємець, який хоче розвивати нішу грилів та барбекю.

Станьте авторизованим дилером високоякісних інфрачервоних грилів.
Приєднуйтеся до команди дилерів «Грілекс»!

10.09.2019