Новини

Advance Finance Alliance презентує послуги прямого Р2Р-кредитування нерухомості

Компанія Advance Finance Alliance є лідером у галузі прямого Р2Р-кредитування під заставу нерухомості в Україні. P2P (person-to-person, або рівноправне кредитування) — це пряме фінансування від інвестора до позичальника без участі банків або кредитних організацій. Компанія допомагає інвесторам і позичальникам знайти одне одного і домовитися про взаємовигідну співпрацю. Наші клієнти досягають фінансової незалежності і реалізовують свої прагнення у підприємництві і особисті фінанси. При цьому інвестор отримує безризиковий пасивний дохід, а позичальник — гнучку кредитну лінію.

Юрій Прус: «З послугами Advance Finance Alliance сучасний бізнес отримує усі необхідні вигоди: швидкість прийняття рішень, прозорість, гнучкість умов і легкість комунікацій з компанією. Для малого та середнього бізнесу практично немає альтернативи, окрім кредитування за допомогою P2P-компанії. Чому? Криза стала початком нової ери. Ще вчора світ рівнявся на компанії-мастодонти зі столітньою історією. Вони пишалися, тим, що ще дідусь займався бізнесом, ще бабуся керувала тощо. У наш час молоді бізнеси стрімко злітають і захоплюють ринки, випереджаючи за темпами розвитку старі. Банкам, у принципі, дуже важко працювати з такими клієнтами, оскільки у них цілком може не бути історії, немає потрібних обертів у певному періоді часу».

Поспілкуватись особисто з фахівцями Advance Finance Alliance ви зможете вже 24 вересня на Franch Space 2019 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Придбати квитки на Franch Space 2019 ви можете за посиланням: https://franchspace.ticketforevent.com/!

13.09.2019