Новини

Мрієте про власний затишний бутік жіного одягу? А, можливо, мережу магазинів в одному місті? З франшизою від української ТМ Helen-A – це реально та досить легко!

Перевірений готовий бізнес "під ключ"

- Мінімум капіталовкладень
- Швидка окупність
- Не потрібно шукати постачальників
- Систематичне оновлення асортименту та модельного ряду
- Постійна рекламна підтримка

ТМ Helen-A за більш, як 13 років на ринку, зарекомендувала себе, як ексклюзивний та якісний бренд жіночого одягу.


Основна перевага та відмінність ТМ Helen-A – це те, що одяг створюється капсульними колекціями для широкої жіночої аудиторії, не залежно від типу фігури, розміру, віку та сфери діяльності. Наші клієнтки віддають перевагу діловому стилю одягу.Будь яка жінка неодмінно знайде для себе варіант стильного та модного гардеробу від ТМ Helen-А, щоб виглядати кожного дня особливою.Ідеальний пошив та натуральні тканини — це основний принцип при створенні кожної колекції Helen-A. Наш колектив складається переважно з жінок, тому ми знаємо, як важливо протягом дня почувати себе впевнено та комфортно.Магазин Helen-A для сучасної модниці зручний тим, що в ньому можна одразу придбати все необхідне бля базового гардеробу: класичну блузу, модний костюм, романтичну сукню та теплу кофтинку. Такий різноманітний асортимент значно економить час на пошук одягу, підвищує лояльність клієнтів до бренду та дає змогу франчайзі збільшувати розмір середнього чеку.

Уже успішно працює 10 своїх та 9 франчайзингових магазинів у 8 містах України. Наша ціль - мати представництво у кожному обласному центрі. Запрошуємо до партнерства та співпраці!!

17.09.2019