Новини

Зустрічайте новий дизайн «Франчайзингу»!

Динамічний, соковитий, заряджаючий енергією — на його створення нашого головного креатора Андрія Жирко надихали Люди-творці:

«Я страшенно люблю каву, яку готують у двох кроках від мене. Запашна й терпкувата, з присмаком вітру, що пронісся над мішечками спецій та прихопив декілька крапель гарячого вина, — бородаті парубки-чаклуни відкривають вже шосту кав`ярню. Мені подобається, що останній фаворит пекарень — гречаний багет, який так пасує с тонесенькими скибочками солоної карпатської бринзи, тепер можна придбати, не відхиляючись від маршруту ранкової прогулянки. Мене тішить, що я можу ігнорувати гугл, шукаючи книжку у подарунок, а зробити модну зачіску своєму песику без замовлення таксі — взагалі супер. Нові локації мерехтять та поєднуються у сузір`я — на мій погляд, чудовий натяк на «торгівлю, що зближує народи». Динаміка, примноження, розмаїття — такі речі характерні, природні й не можуть не надихати. Розгледіти та упорядкувати всі елементи-скельця у прийнятний для тебе візерунок можна лише маючи калейдоскоп, — цю функцію успішно бере на себе виставка».

Приєднуйтесь до створення життя нової якості — комфортного, духмяного, затишного, щирого — відкривайте бізнес з «Франчайзингом 2020»!

Умови на сайті https://franchexpo.com.

22.01.2020