Новини

Мережа мовних шкіл English University — учасник «Франчайзинг 2020»

English University — це кваліфікована, професійна освітня структура, яка розвиває мережу мовних шкіл і консалтингові агентства з працевлаштування за кордоном по всій Україні. Постійно відкриваючи нові філії.

Єдиний офіційний сайт — всеукраїнський офіційний сайт, який не вимагає розкручування і на якому буде розміщений розділ філії вашого регіону. Сайт постійно «просувається» і щомісяця дофінансує і оновлюється.

Консультації — головна дирекція компанії на безкоштовній основі дає освітні, управлінські та маркетингові консультації керуючим регіональними відділеннями шкіл.

Відпрацьований і досліджений корпоративний стиль (логотип, банера, інтернет маркетинг, дизайн афіш, буклетів, візиток, клубних карт, газетних і вуличних рекламних оголошень) — все те, на що витрачені роки часу, а вам і вашому бізнесу дозволить заощадити час для отримання максимального швидкого результату в майбутньому.

Додаткові умови:

Вартість франшизи 1000-3000 $ (одноразовий внесок) + 3% від обороту представництва і залежить від міста і конкретного регіону.

Умови участі та відвідування «Франчайзинг 2020» — на сайті https://franchexpo.com.

28.01.2020