Новини

Суши Wok — найуспішніша франшиза в сегменті take-away в Україні та учасник «Франчайзинг 2020»!

У 2011 році у нас був відкритий перший магазин. Сьогодні під брендом Суши Wok працює понад 700 закладів в 5 країнах світу та більше 90 магазинів майже в усіх областях України.Суши Wok — формат закладів, що дозволяє охопити максимальну аудиторію. Ми продаємо готові страви на виніс, здійснюємо доставку їжі і працюємо в режимі міні-кафе, пропонуючи нашим гостям смачну і доступну альтернативу ресторанній та домашній їжі. У будь-якому районі будь-якого міста магазину Суши Wok гарантований приплив клієнтів з різним рівнем доходу. 80% гостей стають прихильниками нашого бренду вже після першого візиту або замовлення.

Суши Wok — найдосвідченіший франчайзер в сегменті take-away. Запустивши більше 500 магазинів по франшизі, ми стали справжніми експертами в побудові і адаптації бізнесу, розробили максимально доступні і зрозумілі стандарти, дотримання яких гарантує успіх нашим партнерам.

Чому вигідно придбати франшизу Суши Wok:
• Франшиза Суши Wok — це вигідний бізнес, який просто почати, навіть без досвіду. Прибуток наших франчайзі з однієї точки становить в середньому 100 тис. грн на місяць. Окупність одного закладу від 6 місяців до 1 року.
• Магазин Суши Wok можна відкрити в невеликому приміщенні від 15 до 100 м2, для його ефективної роботи досить мінімального штату. Регламентовані процеси роботи допомагають знижувати витрати, підтримуючи високу якість і низьку вартість продукції.

Отримати бізнес-модель та дізнатися докладніше про франшизу ви можете на сайті: fr.sushiwok.ua або за тел: +380678292728

Поспілкуватись з представниками Суши Wok особисто ви зможете на виставці Франчайзинг 2020, що проходитиме 17 - 19 березня у КиївЕкспоПлаза виставковий центр.

Запрошення та умови участі — на сайті https://franchexpo.com

29.01.2020