Новини

Від творців виставки «Франчайзинг»: All4:Coffee — новий проєкт напередодні кавового буму в Україні


Останніми роками кава наповнила незрівнянним ароматом наші мегаполіси та містечка, набула особливого філософського сенсу, вивела Київ на друге* місце серед найкращих місць для відвідування у
2020-х, а Україну — у трійку** країн Європи за кількістю відкритих кав`ярень. Експерти компанії «Асканія FMCG» оцінюють український кавовий ринок майже у 7 млрд. гривень. А організаторів найбільшої в Україні бізнес-події — виставки «Франчайзинг» — кава надихнула на запуск нової експозиції All4:Coffee, що відбудеться 17–19 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Популяризації кави сприяв бурхливий розвиток кавової HoReCa, що створила категорію freshcoffee, змінила еталони якості, сформувала, без перебільшення, культ кави та розвинену інфраструктуру. Ще одним ключовим чинником зростання кавового ринку України стало безмитне ввезення зеленого зерна. Позитивно вплинуло і укладання договорів про вільні поставки з провідними країнами-виробниками — В`єтнамом і Бразилією, а також набуття чинності угоди про асоціацію з ЄС щодо стандартизації товарів і послуг.

Кавовий ринок представлено невеликою кількістю великих гравців та понад 1,5 тис. дрібних. Вітчизняне виробництво формується компаніями, які закуповують зерно у фермерів на плантаціях, обсмажують, фасують, виробляють продукт без кофеїну та реалізовують під власною торговельною маркою. Експерти та кавомани відзначають високу якість обсмажування зерна нашими виробниками. Кавовий напрямок також розвивають роздрібні мережі, випускаючи продукцію під власними брендами. Левова частка — великі оператори і франчайзингові точки, серед монопроєктів очевидний мейнстрім — кав`ярні третьої хвилі.

Число дрібних гравців на ринку постійно збільшується завдяки невеликим початковим інвестиціям, порівняно швидкому шляху до споживача, стабільно високому попиту. За даними AllegraGroup, минулого року в Україні відкрили 225 кав`ярень — на 16% більше, ніж у 2018-му. Зростає число маленьких обсмажувальних цехів. За сім місяців 2019 року, за даними Pro-Consulting, темпи споживання кави зросли на 11%, а виробництва — на 12,9% порівняно з попереднім. За три останніх роки зріс більш ніж удвічі імпорт кави й становить 32 тис. тонн (ще приблизно 7–9 тис. т потрапили до країни контрабандою). Звичайно, конкуренція на ринку висока, але в той же час кожна кав’ярня, кожне виробництво піднімають культуру до належного рівня.

Кава стала одним з найулюбленіших напоїв українців. Сьогодні в середньому ми вживаємо близько 3 кг кави на рік, і цей показник щороку збільшується. Зростає число шанувальників натуральної зернової та меленої кави, частка якої у загальній масі вже перевищила розчинну і досягла приблизно 58%. При цьому зерно — близько 10%, а все інше — мелена кава. Зернову частіше купують кафе, ресторани та офіси, вдома ж зазвичай п’ють мелену. До речі, цікава тенденція, обумовлена історично: споживання натуральної кави збільшується зі Сходу на Захід — на Сході віддають перевагу розчинному напою, а на Західній Україні — виключно зерновому.

Еволюціонує і культура вживання кави — відбувається поступове, але неухильне зростання частки кави, спожитої поза домом і не лише на сніданок. Шаленими темпами розвиваються точки з кавою togo, що пропонують дуже пристойний асортимент і рівень напоїв. Професійні кавоварки масово з’являються у закладах сфери послуг — на заправках (наприклад, мережа WOG інвестувала у нове кавове обладнання понад 40 млн. грн.), у вітальнях СПА-салонів, перукарень, спортивних клубів, банків. Потихеньку зростає кавова освіченість: споживачі дедалі частіше прагнуть спробувати щось оригінальне. Адже українці почали більше подорожувати світом і активно знайомитись із різноманіттям глобальної кавової культури.

Потужно накрила Україну й «третя кавова хвиля». Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород та інші міста дивують шанувальників кави цікавими локаціями, де понад усе — якість зерна (місце походження, ферментація, врожайність року, дбайливе обсмажування), кваліфіковані бариста, гостинність. Тут подають і каву в турці, і сифон, і пуровер, і кемекс. Лише в Києві працюють понад 50 кав’ярень «третьої хвилі». «Київ — європейська столиця кави, — відзначає на своїй ФБ-сторінці відома столична #ФеяКофе Еліна Слободянюк. — Час усвідомити нашу безумовну конкурентну перевагу. До Відня потрібно літати не на каву, а на оперу, а ось на каву — до Києва!» До речі, вже п`ятий рік поспіль в Україні видається путівник кав’ярнями «третьої хвилі» — City Coffee Guide, і щороку він стає дедалі товщим.

Фаворитка українців — велика чашка кави з молоком. За даними аналітиків Poster, найпопулярніший напій гостей традиційних кав`ярень — американо. Далі йдуть лате, капучино, еспресо, флетвайт і раф, проте їх обирають майже у 18 разів рідше. У кав`ярнях «третьої хвилі» перевагу надають лате, капучино, еспресо, фільтр-каві, флетвайту і рафу. Набирає популярності фільтр-кава, зварена за допомогою електричної фільтр-кавоварки. По-перше, вона швидше готується. По-друге, це правильніший метод заварювання, адже розчинення кави відбувається більш рівномірно, що позначається на смаку. По-третє, у фільтрі більше кофеїну, а значить, він краще бадьорить. За даними дослідження, 60% кав`ярень «третьої хвилі» продають фільтр-каву, у традиційних фільтр-машина — досі велика рідкість.

Українці надають перевагу зернам світлого обсмажування. Такий напій м`якший на смак, ніж зварений із більш засмажених зернят. Підтверджує це і статистика WOG CAFE: за даними мережі, 52% замовленої у них кави становлять напої з молоком. Безумовним трендом стало рослинне та безлактозне молоко, різноманіття якого у меню кав`ярень вражає: соєве, кокосове, мигдальне, молоко з волоського горіха, вівса, рису, гречане молоко. За світовими трендами, у 2020 році рослинне молоко може посісти центральне місце як замінник молочних продуктів і альтернатива тваринним вершкам. Дедалі частіше споживачі відмовляються від цукру, і не через принципи здорового харчування, а завдяки зростанню якості сировини і непотрібності маскувати поганий смак кави цукром.

Не оминув кавову сферу і модний на сьогодні екологічний тренд. Швидкість, притаманна сучасному темпу життя, генерує безліч одноразового посуду. Навколишнє середовище засмічують не тільки пластикові кришки і трубочки, а й екологічні «паперові» стаканчики, адже шар пластику всередині, який запобігає протіканню, ускладнює процес природного розкладання і вторинну переробку. В Україні народжуються ecofriendly-проєкти, що закликають кав’ярні заохочувати клієнтів брати напої у власні чашки.

З розвитком кавової індустрії в Україні почали розвиватися ринки супутніх товарів — сиропів, топінгів, прянощів, основ для приготування гарячих напоїв. До кави кав’ярні пропонують солодощі, розмаїття випічки. Популярний нині здоровий спосіб життя додав до асортименту горіхи, що продають у вигляді снеків. Завдяки кав’ярням в Україні з`явилося багато гарного сучасного обладнання, покращився ресторанний сервіс, а навчання бариста стало окремим напрямом.

Кавова культура в Україні лише розпочала свій розвиток, і у 2020-х прогнозується бум. Експерти відзначають цікавий парадокс — на сьогодні якість кави вища за рівень споживчої культури навіть у столичних жителів.

Саме тому цього року компанія «Євроіндекс», організатор виставки «Франчайзинг», запускає новий захід, що представить усі можливості кавового бізнесу, — експозицію All4:Coffee. Понад 6 000 підприємців, що планують або вже мають власний бізнес, щороку приїжджають на «Франчайзинг» за ідеями, обладнанням, знаннями. Динаміка розвитку виставки свідчить, що ресторани, кафе, кав`ярні, сфера послуг — найдинамічніші галузі франчайзингу, де кава — основний або заохочувальний пункт меню. Отже, кавовий напрямок All4:Coffee органічно доповнить тематику «Франчайзингу» та презентуватиме усе для кав`ярень: кавомашини, обладнання, меблі, посуд для кав`ярень, каву, чай, солодощі. Подія відбудеться 17–19 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» одночасно з виставками «Франчайзинг», All4:Franch, «Індустрія торгівлі». Приєднатися до All4:Coffee можна на http://4.franchexpo.com.

*Рейтинг Big 7 Travel — https://bit.ly/2t2mNE3
**Звіт Project Cafe 2020 від Allegra — https://bit.ly/38LWxgr

05.02.2020