Новини

«Франчайзинг 2020» презентує мережу кав`ярень MY COFFEE

Мрієш про свій бізнес та не знаєш з чого почати? Полюбляєш каву так само, як і ми?
Тоді міжнародна мережа кав`ярень MY COFFEE — це рішення саме для тебе!

Ми маємо успішний восьмирічний досвід відкриття закладів в 6 країнах (серед яких навіть далека Нігерія) та різноманіття форматів співробітництва, з яких ви можете вибрати той, що стане для вас ідеальним!

Чим ми відрізняємося від інших?

1. Для нас найважливіше — не ваші гроші, а ваша любов до кави та бажання відкрити заклад, який буде надихати людей.

2. Ми маємо 12 форматів кав`ярень: від маленької стійки To Go до повноцінного ресторану.

3. З нами ви зможете скористатися унікальною послугою відкриття кав’ярні “під ключ”: ми заощадимо ваш час, а ви отримаєте готовий бізнес, який буде приносити дохід.

4. Наша цінова політика досить гнучка й враховує регіональні відмінності.

5. Ми враховуємо всі ваші побажання при створенні унікального дизайн-проекту.

6. Після підписання договору ви отримуєте персонального менеджера з побудови кав`ярні, який буде вас консультувати та допомагати на всіх етапах.

7. Ми допомагаємо знайти ідеальне місце для вашої кав`ярні не просто на словах, а й за допомогою унікальної фінансово-економічної моделі, яку наші спеціалісти розраховують для кожного потенційного місця.

8. Ви отримуєте доступ до електронної навчальної платформи, де зібрані всі матеріали, що допоможуть вам успішно відкрити та керувати кав`ярнею.

9. Ми підберемо для вас найкращих бариста.

10. Ви отримаєте калькуляції унікальних авторських напоїв та безліч поліграфічних матеріалів для роботи кав`ярні

11. Ви та ваш персонал пройдете сертифіковані курси бариста, які включають в себе теоретичний матеріал та практичні заняття.

12. З відкриттям кав`ярні вам допоможе наш спеціаліст, котрий обов`язково приїздить в ваше місто - ви не залишитесь сам-на-сам.

13. Після відкриття ви отримаєте персонального менеджеру з розвитку, який буде вас підтримувати та консультувати по всім питанням.

14. Також ми маємо послуги відеомоніторингу та аналітики продаж, тож щонеділі ви будете отримувати розгорнуті звіти та рекомендації щодо роботи вашої кав`ярні.

Це ще далеко не все - більше ви можете дізнатися на нашому сайті - mycoffee.bz чи на сторінці в Instagram - mycoffeebz .

Доречі ми маємо для вас приємну новину! При використанні промокоду “Хочу свою кав`ярню” ви отримаєте знижку 10% на паушальний внесок. Залишайте заявки нам в Direct або через форму на сайті - пишіть чи кажіть менеджеру промокод та отримайте знижку!

14.02.2020