Новини

А ви знали!? Мережа Pizza Celentano брала участь у найпершій виставці — «Франчайзинг 2005», у 2020 ми також разом!

Приєднатися до Pizza Celentano — першої і найбільшої мережі піцерій в Україні — ви зможете з виставки «Франчайзинг 2020», що проходитиме з 17 по 19 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

А зараз надихайтеся історією розвитку мережі, дізнавайтеся код успіху Pizza Celentano, плани та нові ідеї з перших вуст з низки інтерв’ю з представниками Pizza Celentano.

Володимир Гнатюк, CEO мережі Pizza Celentano, ділиться кодом до успіху мережі, розповідає про спільноту франчайзі Pizza Celentano, до якої дуже просто доєднатися.


Олексій Семенюк, керівник трьох ресторанів Pizza Celentano у Львові, розповідає про ключові елементи успіху ресторанів та ділиться побажаннями для мережі, якій вже 21 рік на наступні як мінімум 30 років.


Бренд-шеф мережі ресторанів Pizza Celentano Дмитро Новаков розповідає про довіру, історію бренду, нові ідеї реалізовані в нових форматах Pizza Celentano. Рухайся в ногу з часом, обирай бренд з історією, який не перестає розвиватися.


Головний технолог мережі Pizza Celentano Ірина Шабаковська, яка працює в мережі вже 21 рік (!), радить не боятися змін, бути в тренді і відкривати свою Pizza Celentano.


Сергій Бондаренко, інвестор двох ресторанів Pizza Celentano у Чернівцях, розповідає про лідерство на ринку, місію мережі та розвиток. Працювати з найбільшою мережею ресторанів України з колосальним досвідом просто — відкривай свою у своєму місті.


Більше про франшизу Pizza Celentano дізнавайся на сайті: https://franchcelentano.com/

18.02.2020