Новини

Хочеш розпочати власний бізнес? Husse шукає регіональних франчайзі!

На ринок України виходить Husse — шведський виробник кормів та товарів для домашніх тварин. Ознайомитись з умовами та придбати франшизу усі бажаючі зможуть з 17 по 19 березня на виставці «Франчайзинг 2020» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Національна платформа МСБ поспілкувалася з Юрієм Бондарєвим, директором ТОВ «ГУД ПЕТ ФУД», що є офіційним майстер-франчайзі торгової марки Husse в Україні.

Юрію Олександровичу, розкажіть детальніше про бренд Husse.

Компанія Husse була заснована у Швеції в 1987 році. Сьогодні Husse представляє широкий вибір високоякісних кормів преміум-класу для собак та котів, смачних та корисних ласощів, різноманітних аксесуарів та косметики для домашніх улюбленців. Власники домашніх тварин у 50 країнах світу довірили харчування їхніх улюбленців саме Husse. Перша партія кормів вже доставлена в Україну.

Де можна буде їх придбати?

У Husse унікальна модель розповсюдження кормів – це безкоштовна доставка додому в регіонах, де будуть працювати наші представники-франчайзі. Замовити корми можна через сайт компанії. Якщо у регіоні ще немає представника, то товар надходитиме через службу доставки «Нова Пошта».

Хто може стати представником компанії в регіонах?

У компанії Husse є низка вимог до регіонального представника, тож ми наразі ретельно обираємо партнерів по всій Україні.

Перш за все, необхідно любити домашніх тварин :). А для започаткування власного бізнесу із продажу кормів необхідно провести офіційну реєстрацію (ФОП, ТОВ тощо), сплатити внесок за франшизу, мати кошти для стартової закупки корму, машину білого чи червоного кольору, приміщення для зберігання продукції тощо. Детальна інформація на сайті для франчайзі. Вже підписано перший партнерський договір – і ми раді привітати наших колег у Сумах із цією подією.

Що отримує франчайзі, який підписує договір із компанією?

Ексклюзивне право продавати товари бренду Husse на зазначеній у договорі території. Ми проводимо навчання (не тільки щодо властивостей продукції, але й із IT та маркетингових питань), видаємо посібники (організаційний, маркетинговий), каталоги та рекламні матеріали Husse. Наших представників будуть підтримувати співробітники контакт-центру та спеціалісти центрального офісу у Києві.

Які у Вас переваги, чому необхідно купити франшизу саме Вашого бренду?

Husse включений в Топ-100 Global Franchises – є єдиною компанією з виробництва кормів для домашніх тварин, яка потрапила в цей список, компанія сертифікована за стандартом ISO 9001, понад 1000 успішних Франчайзі із задоволенням розвивають власний бізнес, 95 % клієнтів стають постійними. До речі, Husse вважається першою європейською компанією з виробництва кормів для домашніх тварин, що отримала ліцензію на імпорт в Сполучені Штати. Досвід інших країн показує, що вкладені в бізнес кошти швидко окупаються: протягом півроку – року, в залежності від регіонів.

Якщо підприємець зацікавився приєднатися до Вашої команди, які перші кроки?

Крок номер один – зателефонувати (097 або 095 або 093) 49 300 22. Електронна адреса: ukraine@husse.com.

Be the Boss!

25.02.2020