Новини

«Франчайзинг 2020»: Poster POS спрощує ведення ресторанного бізнесу

Компанія з автоматизації закладів Poster представить на «Франчайзинг 2020» оновлений функціонал та інтеграцію з новими сторонніми сервісами. У їх числі — інтеграція з платформою доставки Uber Eats, системами лояльності й аналітики.

Poster став першою системою обліку, яка інтегрувалася зі службою доставки Uber Eats в Україні. Тепер рестораторам більше не треба буде вручну перебивати замовлення з програми доставки до системи обліку — дані будуть синхронізуватися автоматично. Завдяки цьому середній час оформлення одного замовлення доставки скоротиться в середньому в 2-3 рази.

На виставці Poster також розкаже про інтеграцію своєї системи обліку із програмним РРО української податкової, яку наразі фіналізують у компанії. Така інтеграція дозволить закладам працювати без стаціонарного фіскального реєстратора безпосередньо з «податковою хмарою» і заощадити на дорогому фіскальному «залізі». У той же час таке рішення дозволить малим закладам повністю автоматизувати свій бізнес: керувати складом, системами лояльності, отримати доступ до аналітики і даними про продажі.

Оптимізувати роботу свого закладу ви зможете з виставки «Франчайзинг 2020», що проходитиме 17 – 19 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»!

Запрошення на виставку замовляйте на https://franchexpo.com/ або у нашого Telegram-бота — https://t.me/ExpoTicketbot!

26.02.2020