Новини

Дитяча школа програмування і робототехніки Robot School шукає партнерів та запрошує на «Франчайзинг 2020»!Місія Robot School — надає кожній дитині інноваційний технологічний розвиток в галузі програмування і робототехніки.

В школі навчають за системою STEM освіти дітей від 4 до 16 років теоретичним та практичним навичкам з програмування і робототехніки, на базі конструкторів Lego, Arduino, Makeblock, Fischertechnik. Вчимо роботі з 3D-принтером, 3D моделюванню, програмуванню, механіці, електротехніці і іншим технічним наукам.

Мета Robot School — забезпечити дітям базову роботехнічну освіту, що сполучає навички трьох професій — програміста, інженера і кібернетика, як основу для їх майбутньої кар`єри без географічних кордонів

Засновники проекту ROBOT SCHOOL розробили унікальну програму, що допомагає новому поколінню дітей пізнавати і вивчати сучасні технології із задоволенням. Програма періодично оновлюється і створюються нові курси, що дозволяє бути в струмені нових технологій, які розвиваються дуже стрімко.

Курси в школах підібрані з урахуванням фізіологічного та психологічного розвитку дитини, що дає можливість учням закінчивши один курс продовжити навчання на більш складних курсах у наступному році!

Через робототехніку дітей вчать математиці, фізиці, хімії, історії та біології, зароджуючи інтерес у дітей до професії IT та інженера.

Переваги Robot School:

1) Досвідчені і підготовлені викладачі.
2) Учні — переможці всеукраїнських робототехнічних змагань.
3) Широке охоплення дитячої аудиторії (4 – 16 років).
4) У кожній групі займається до 10 дітей.
5) 15 річних курсів за 4 напрямами, що написані виключно з урахуванням фізіологічного та психологічного розвитку дитини.
6) Зручні локації шкіл Robot School.
7) Авторська система мотивації учнів.
8) Завжди дружня сімейна атмосфера.
9) У учнів Robot School, спостерігається підвищення успішності в загальноосвітній школі.
10) Більше 2000 випускників різних курсів в Україні

04.03.2020