Новини

Чому в кризу краще інвестувати в обладнання?

Карантин дуже сильно вдарила по багатьом бізнесам, в тому числі і кавовому: зниження продажів, відток співробітників, а також не стабільний курс $, здавалося б, кращий варіант спокійно перечекати, але ми говоримо «ні»! Для нас з вами саме час діяти. І ми розповімо чому.

Можливість №1

Зростання курсу $ обумовлює збільшення вартості кавового обладнання, але якщо зараз інвестувати в нього, ви врятуєте свої гроші від інфляції та бонусом отримаєте перспективний бізнес – а це завжди розумне рішення. Адже, в Україні споживання кави зростає з кожним днем, а самоізоляція тільки посилить спрагу пошановувачів кави.

Можливість №2

Зараз багато говорять про негативний вплив кризи на продажі і це, на жаль, саме так. Деяких це підштовхне припинити свою діяльність і стати найманим працівником, а що в підсумку отримаємо ми? Вільне поле для розвитку свого бізнесу! До того ж, Уряд анонсував заходи підтримки, які спростять ведення бізнесу в майбутньому: податкові пільги, мораторій на перевірки, кредитні канікули.

Можливість №3

Та й, звичайно, час. Попереду у нас ще друга половина травня на самоізоляції. Досить, щоб підготувати детальний бізнес-план, розрахувати проект, продумати бізнес-стратегію, зробити ремонт кавового обладнання та/або купити нове. Час, витрачений зараз на детальний прорахунок розвитку свого власного бізнесу, цінний як ніколи.

У нас є безліч ідей для того, як діяти на наступний день після повного зняття карантину. І, команда EasyVending рада буде з вами ними поділитися на виставці All4Coffee у вересні, а найактивніші та ініціативні можуть вже зараз з нами зв`язатися.

Смачної кави та доброго здоров`я!

https://www.youtube.com/watch?v=r5-aro1NA0Q&t=25s

20.05.2020