Новини

IBS запрошує на «Франчайзинг 2021»!

Одна з найважливіших складових будь-якого бізнесу – це гроші. Для успішного ведення рітейл бізнесу потрібні безпечні, надійні та ефективні способи швидкої обробки готівкових грошей.

Правильний вибір щодо обробки готівки може вплинути на продуктивність компанії, персоналу та якість обслуговування клієнтів в торговій точці. Це може підвищити ефективність роботи, змінити досвід споживача, позитивно вплинути на репутацію компанії та її місто на ринку.

Технологія CASHINFINITY від Glory, яку пропонує компанія І.Б.С., змінює не тільки роботу персоналу, але й взаємодію з клієнтами та загальну атмосферу бізнесу. Впровадження автоматизації касових операцій у точках продажу усуває необхідність в перевірці та перерахунку готівки протягом дня. Співробітники можуть більше взаємодіяти з клієнтом, не турбуючись за точність отриманих та повернених грошей в якості оплати за товар чи послугу. Обладнання серії CASHINFINITY дозволяє:

- усунути необхідність закривати каси для проведення вибіркових перевірок
- зручно взаємодіяти з клієнтом
- швидко відкривати/закривати операційний день
- працювати без стресу

Про ці та інші можливості обладнання та послуги компанії ви можете дізнатись з 16 по 18 березня на виставці «Франчайзинг 2021» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Умови участі та запрошення https://franchexpo.com

09.02.2021