Новини

Долучайтесь до мережі «Ваш ЛАВаш» з «Франчайзинг 2021»!

З початку 2020 року «Ваш ЛАВаш» дарує найкращий смак випічки улюбленим клієнтам! Молода мережа пекарень, яка стрімко набирає обертів та успішно розвивається. Місія бренду — забезпечення гостей свіжим хлібом (лавашем) та смачною випічкою кожного дня. Особливу увагу тут приділяють якості продукції, тож не використовують напівфабрикати та уважно слідкують за інгредієнтами, надають широкий асортимент лавашів (класичний грузинський, листовий, з сиром, з часником, сванський), солоної та солодкої випічки, фірмових соусів, унікальних спецій, домашніх лимонадів та запашної кави.

Особливості франшизи

- Головною перевагою є відкрита кухня, де кожен може спостерігати весь процес приготування випічки.
- Використання тільки якісної та свіжої сировини — ніяких напівфабрикатів.
- Власне виробництво сиру, прямі постачання від виробників м’яса, спецій, борошна — все найкраще з любов`ю для гостей.
- Також особливістю «Ваш ЛАВаш» є кафе-пекарні, з посадковою зоною до 25 осіб, такі проекти надзвичайно цікаві у маленьких містечках.

Підтримка партнерів

- Ми допомагаємо з вибором локації розраховуємо потенційну фінансову модель враховуючи усі зони ризику та росту. Складаємо бюджет на весь період окупності проекту.
- Консультуємо на всіх етапах будівництва, також за допомогою готової проектної команди- відкриваємо проект під ключ
- Допомагаємо з пошуком персоналу та проводимо його навчання. Долучаємось до інтерв’ю, розвитку та стажування команди. Залученість у всі мотиваційні програми (тренінги) компанії.
- Проводимо щомісячний глибокий аналіз роботи та надаємо рекомендації для збільшення показників.
- Надаємо маркетингову стратегію для ефективної роботи в соціальних мережах та підтримуємо їх згідно усіх трендів сучасності! Адже ми за майбутнє!
- Операційна підтримка партнерів 24/7.

Приїжджайте на «Франчайзинг 2021» з 16 по 18 березня у виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» за власною пекарнею «Ваш ЛАВаш»!

Виставкове запрошення — https://franchexpo.com

09.02.2021