Новини

Освіта в галузі IT — франшиза DAN. IT education — новий напрямок на «Франчайзинг 2021»!

DAN. IT education навчає українських ІТ-спеціалістів на основі практичного підходу: якомога менше лекцій та якомога більше практичної роботи і командних завдань. Методика включає систему менторства та підтримки, модульне навчання, воркшопи за участі закордонних спеціалістів, оцінювання робіт Наглядовою радою, що складається з представників ІТ-сектору, допомогу від кар`єрного менеджера. Саме за таким методом проходить підготовка у ІТ-підрозділі армії Ізраїлю, чий досвід і переймає DAN. IT education.

Одним із засновників DAN. IT education є Еран Лассер, бізнесмен, представник «нації стартапів», голова ради директорів Extreme Group, інвестор та старший радник китайсько-ізраїльського фонду Synergy. В минулому Еран займав керівну посаду в ізраїльському центрі армійської ІТ-підготовки Mamram. Після закінчення служби Еран створив приватний інститут John Bryce Training, що зараз займає понад 70% ізраїльського ІТ-ринку та має філіали в Угорщині, Китаї та Туреччині.

Наразі в DAN. IT education розроблені програми за напрямками Full Stack, FrontEnd, BackEnd, Interaction Design (UI/UX), Full Stack Digital Marketing, Business Intelligence, Mobile development, QA Automation, Machine Learning, DevOps, а також програмування для дітей та підлітків.

Вже зараз навчальний центр є членом IT Ukraine Association, офіційним партнером Міжнародного Банку Азербайджану з надання послуг по соціальній ІТ-освіті на ринок Азербайджану, золотим партнером Ukrainian Israeli Innovation Summit. За 3,5 роки ми випустили понад 2000 студентів, а відсоток працевлаштування випускників досягає 73%.

Чому саме DAN.IT
- Більше 3 років на ринку Східної Європи
- Лідер ринку України у сфері ІТ освіти
- 2 Локації: Україна, Азербайджан
- Ексклюзивний освітній партнер IT асоціації України
- Партнер Міжнародного Банку Азербайджану

Завітайте на стенд DAN.IT education на виставці «Франчайзинг 2021» — 16–18 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»!

24.02.2021