Новини

Вперше на «Франчайзинг 2021» – компанія з повним спектром послуг у франчайзингу!

Готові знайомитися? Ми MOST – команда експертів з досвідом у підприємництві, аналітиці, бізнес-плануванні, побудові стратегії і, звичайно, у франчайзингу.

Ми створили продукт, аналогів якому немає на ринку України, і готові його презентувати на «Франчайзинг 2021».

Особливості компанії MOST:
• власний відділ аналітики;
• послуги зі стратегічного маркетингу;
• стандарти, створені діючими підприємцями при консультуванні франчайзингових експертів;
• повний цикл послуг по масштабуванню.

Ми впевнені, що створити дійсно успішну франшизу можна лише після якісної аналітики ринку, оцінки бізнесу на готовність до франчайзингу та повноцінної розробки концепції.

Далі важливо розрахувати фінансові показники, які обґрунтують формати, та розробити структуру стандартів. Лише так – індивідуальність та відмова від шаблонів, адже шаблонні рішення завжди припадають пилом на полиці, а компанії після створення франчайзингового пакету не розуміють, як ним користуватися.

А найгірше, що більша частина діючих франчайзерів стикається з проблемами продажу франшизи. І це не лише «як продавати», але і «де» та «кому».

Тому з’явилася компанія MOST, ціль якої - вивести ринок франчайзингу України на новий рівень та сприяти розвитку бізнесу в нашій країні.

Амбіційно? Так. Реально? Так.

Чому ми так впевнені у своїх силах? Завдяки нашій команді. Ми зібрали кращих з кращих, професіоналів з колосальним досвідом, тих, кого не влаштувало «як є», хто готовий працювати на результат. А коли концентрація талановитих співробітників максимальна – формується неймовірний продукт.

Ми допомагаємо створити, продати та купити франшизу. Тобто наші клієнти – не лише потенційні франчайзери, а і франчайзі — ті, хто готовий купити власний бізнес, має бажання та кошти, але не знає, як обрати та перевірити франшизу. Цей страх часто стримує або не дає втілити мрії майбутніх підприємців у життя.

Ми готові допомогти, розказати, підібрати та протестувати франшизу, впевнитися в її надійності та надати готові рішення.

Незабаром ми презентуємо інструмент, на який чекали всі учасники ринку франчайзингу – функціональний каталог франшиз, актуальний та зручний, з навігацією, фільтрами та можливістю порівняння франшиз.

І це ще не всі можливості з MOST! На честь запуску каталогу та участі компанії в «Франчайзинг 2021» ми підготували бонуси для майбутніх клієнтів. Які саме?

Всі подробиці на стенді!

Додатково ознайомитися з компанією можна за посиланням https://most.eu.com

Завітайте на стенд MOST на виставці «Франчайзинг 2021» — 16–18 березня у виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»!

Запрошення замовляйте у виставкового бота https://t.me/ExpoTicketbot!

04.03.2021