Новини

17 вересня на Franch Space Odesa найкращі експерти з масштабування бізнесу на конференції «Бізнес-Колонізація»

Є три варіанти масштабування бізнесу: створення нових продуктів, каналів збуту і побудова мережі. Причому тільки один з них — найефективніший і найбільш прибутковий. Ми вирішили провести конференцію «Бізнес-Колонізація», щоб навчити вас масштабувати свій бізнес із застосуванням найефективніших і перевірених інструментів.

17 вересня в Одесі ми збираємо найкращих експертів з масштабування бізнесу, які поділяться унікальним контентом. Ви не знайдете цю інформацію у книжках і на YouTube. Забирай свої квитки прямо зараз!

- Дмитро Борисов. Побудував одну з найбільших і найуспішніших ресторанних мереж України: 15 форматів та понад 70 закладів по всій країні. Зараз його команда готує щось абсолютно нове. Чекайте на потужний анонс!

- Олексій Костилев, співзасновник сервісів доставки Ninja Sushi, Ninja Wok і Ninja Pizza. Працює в 9 містах і 3 країнах. Олексій скептично ставиться до франшизи і на конференції поділиться своїми підходами до масштабування.

- Ірина Редько, директор з франчайзингу ROZETKA. Франшиза ROZETKA стала найгучнішою подією ринку в 2020 році. Ірина поділиться досвідом першого року розвитку найбільш амбітної франшизи в історії України.

- Владислав Савченко, засновник сервісу доставки Foodex24. Бізнес, який Владислав запустив за 2 тижні, зараз оцінюється в $15 млн. На конференції він розповість про те, як масштабувати свою компанію на міжнародному ринку.

- Роман Кирилович, Співзасновник компанії «Франч», яка створила понад 1000 франшиз у 25 країнах світу. Клієнти: «Нова Пошта», ROZETKA, МХП, Lviv Croissants. Роман проведе майстер-клас про життєвий цикл підприємця, а також анонсує безліч нових продуктів та франшиз.

Натискай на кнопку нижче і займай кращі місця на конференції!

https://franchspace.com/?pid=81

25.08.2021