Зустрінемось після Перемоги!

Новини

#ГероїЕкономічногоФронту — про компанії, що працюють сьогодні задля підтримки економіки

Рітейл — головний споживач холоду в найближчі п’ять років

Світовий ринок торговельного холодильного обладнання оцінюється у $32,0 млрд. у 2021 році і, за прогнозами, досягне $43,3 млрд. до 2026 року за середньорічного темпу зростання 6,2%. Ключовими гравцями ринку є Carrier (США), Emerson Electric Company (США), Daikin (Японія), Danfoss (Данія) та GEA Group (Німеччина).

Згідно з прогнозами, супермаркети та гіпермаркети стануть найбільшим сегментом ринку комерційного холодильного обладнання з 2021 по 2026 рік. Рітейл — одна з тих сфер, де зміни відбуваються постійно. Покупці стають все більш вимогливими, все частіше звертають увагу не лише на ціну та якість товарів, а й на обстановку в магазині, рівень сервісу, зручність обладнання та багато іншого. Ключові ринкові тренди, перспективні технології, відомі та нові бренди презентує 15 – 17 березня «Індустрія торгівлі».

Аналіз ринку під час роботи над форумом показав основні тенденції в рітейлі, що впливають на ринок холодильного обладнання:

ЗРОСТАННЯ E-COMMERCE
За дослідженням Edge by Ascential, стрімке зростання e-commerce може призвести до того, що магазини по всьому світу виділятимуть до третини свого простору під виконання онлайн-замовлень.
- До 2025 року онлайн складатиме 40% від всіх продажів (2021 — 30%).
- Продажі в традиційних магазинах знизяться до 62,4% до 2025 року (2021 — 70%).

Майбутнє роздрібної торгівлі — у поєднанні офлайнових та онлайн-продажів. Магазин майбутнього має стати фізичним порталом для знайомства з брендом і продуктом — місцем, де споживачі можуть надихатися, вчитися, співпрацювати, спілкуватися та експериментувати з новими продуктами, використовуючи цифрові точки дотику, такі як смартфони та соцмережі.

ВІД СУПЕРМАРКЕТІВ ДО ПРОДУКТОВИХ МАГАЗИНІВ БІЛЯ ДОМУ
Формати з чітко вираженими ціннісними пропозиціями, такі як доставка готової їжі, дискаунтери, магазини біля дому, стрімко розвиваються та забирають частку ринку у традиційних супермаркетів. Експерти прогнозують, що частка дискаунтерів і магазинів біля дому до 2025 року може становити близько 50% мережевого продовольчого рітейлу. Відповідно, зростає попит на спеціалізоване холодильне обладнання.

Так, на найбільшій всесвітній виставці готельного бізнесу HOST Milano 2021 компанія «Хітлайн», один з лідерів українського ринку комерційного холоду, презентувала дружні до навколишнього середовища рішення у сфері комерційного холодильного обладнання, призначеного для магазинів малих форматів, — загалом 23 новинки спеціалізованого холодильного обладнання, а також вітрини для промо- та імпульсних продажів для продуктових бутиків, м`ясних і рибних крамниць, невеликих сімейних магазинів. Віртуальний тур для ознайомлення з цими новинками: https://vik-hitline.com/pershij-den-vistavki-host-milano-2021/.

ЗРОСТАННЯ КОНКУРЕНЦІЇ
Під час локдауну торгівля продуктами була чи не єдиною галуззю, що продовжувала приносити дохід. Тому бізнесмени почали більше інвестувати в цю сферу, рітейлери — розширювати і оновлювати вже наявні площі. Стали активно відкриватися спеціалізовані магазини — м`яса, кулінарії, випічки. Категорія «фреш» стала дуже затребуваною в будь-яких форматах — від магазинів біля дому до великих супермаркетів. З початку 2020 року в країні відкрилося 900 мережевих магазинів: для України це дуже високі темпи зростання.

НАБИРАЮТЬ ОБЕРТІВ СУПЕРМАРКЕТИ З ІНДИВІДУАЛЬНИМ КОНЦЕПТОМ
Відрізнятися від конкурентів — вимога часу, тому росте попит на індивідуальні технічні розробки. Експерти компанії Aisberg, одного з найбільших українських виробників торговельного холодильного обладнання, відзначають, що дизайн — це не просто модна тенденція, а, в першу чергу, можливість створити максимально ефективні умови для продажу продуктів. Ефективна презентація продуктів, лаконічність конструкції та форми, оптимальна викладка товарів завдяки геометрії експозиційної поверхні — вимоги, що висувають перед виробниками рітейлери.

Сучасні тенденції рітейлу передбачають розширену fresh-зону з великим асортиментом гарячої і холодної кулінарії та елементами виробництва продуктів на передній лінії продажу, нестандартні рішення для продажу м`ясних продуктів на підвісах. Динаміка розвитку дизайну — це постійна взаємодія з партнерами, модернізація і поліпшення конструкції та елементів. «Найважливіше для власника магазину — стати на бік покупця і побачити його очима всі експозиції продуктів, розподілити їх відповідно до обсягів продажу. Зрештою, зробити свій магазин кращим, ніж магазин конкурента», — зазначає Олег Антоненко, CEO Aisberg Ltd., у ревю, присвяченому лінії вітрин Diagonal.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Енергоефективність стає однією з найважливіших характеристик холодильного обладнання. Таке обладнання, як правило, працює цілодобово, споживаючи величезну кількість електроенергії. Дослідження показують, що на частку холодильної техніки припадає до 40% загального енергоспоживання супермаркетів та до 25% невеликих продуктових магазинів. Очевидно, що власникам складів та магазинів вигідніше встановлювати обладнання з нижчим рівнем енергоспоживання.

З 2021 року ЄС ввів обов`язкове енергетичне маркування холодильного обладнання, внесене до міжнародної бази EPREL, де можна знайти інформацію не лише про комерційний холод, але і про побутові холодильники. Енергетичне маркування дозволяє контролювати рівень енергоспоживання та забезпечувати мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище, а також дає можливість виробникам показати власну прихильність до нових технологій виробництва. Етикетка маркування ранжує обладнання на класи від A до G, де А — найбільш, а G — найменш енергоефективний клас, містить інформацію про тип вітрин, виробника, споживання електроенергії тощо.

До речі, першою на ринку України й інших пострадянських країн та другою на світовому ринку холодильну вітрину класу енергоефективності А представила компанія Modern Expo, лідер з виробництва торговельного обладнання. Це — Сooles SlimDeck PRO, яка споживає на 65% менше електроенергії порівняно зі стандартними моделями. Таких вражаючих показників вдалось досягти шляхом запровадження сучасних енергоощадних рішень. А саме: технології змінної холодопродуктивності, введення режиму ЕКО для керування роботою вітрини (режим роботи контролера день/ніч), оптимізації конструктиву, зменшення теплопритоків та імплементації системи розподілу повітря. Більш того, вітрина є безпечною для навколишнього середовища, адже працює на основі екологічного холодоагенту R290. Вперше вітрину було презентовано на виставці постачальників для всесвітньо відомої мережі супермаркетів E.Leclerc, що проходила в Парижі 27–28 вересня 2021 року.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
Очікується, що за типом холодоагенту сегмент фторвуглеців буде лідером на ринку торговельного холодильного обладнання протягом 2021−2026 років. Заборона ДФУ у країнах Євросоюзу істотно впливає на світовий ринок. Нові законодавчі обмеження сприяють поширенню природних холодоагентів. У Європі, Китаї та США діють різні умови переходу на нові холодоагенти, і сам перехід у різних країнах відбувається з різною швидкістю.

У Європі як холодоагенти для великих супермаркетів та холодильних сховищ активно просуваються діоксид вуглецю (CO2) та аміак (NH3). CO2, як і R290 (пропан), також рекомендується для малих комерційних систем, таких як холодильне обладнання продуктових магазинів біля дому. Крім того, як холодоагенти для комерційного холодильного обладнання випробовуються гідрофторолефінові (ГФО) суміші з низьким потенціалом глобального потепління (ПГП).

Ступінь поширення СО2 як холодоагенту для комерційного холодильного обладнання на півночі та півдні Європи значно різниться. У країнах Північної Європи — Німеччини, Данії, Норвегії та Швеції — він використовується майже в кожному новому магазині біля дому, у всіх новостворених мережевих супермаркетах та у більшості торговельних точок на автомобільних заправках. В Італії, Іспанії та Франції, що відрізняються більш теплим кліматом, CO2, як холодоагент для торговельного обладнання, застосовується не так часто.

У Китаї прагнуть заохочувати використання систем на СО2 у супермаркетах та продуктових магазинах. Однак капітальні витрати на встановлення таких систем занадто великі, і ступінь їхньої поширеності мала. У Японії системи на СО2 використовуються для заміни робочого обладнання. Крім того, набувають поширення і системи на ДФО. У США холодоагент R290 (пропан) застосовується у легкому комерційному обладнанні.

РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ СТАЄ ВСЕ СКЛАДНІШОЮ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІШОЮ
Виробники обладнання впроваджують перспективні бізнес-моделі, інноваційні методи заморожування та холодного зберігання, керування свіжістю, відстеження розташування та моніторингу стану вантажів. Ера інформаційних технологій кардинально змінить індустрію продовольчого роздробу.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Прибуток від продажу обладнання обмежений. Щоб збільшити прибутки, виробники активно пропонують універсальні рішення.

Наприклад, комплексний супровід обладнання протягом усього життєвого циклу — від проєктування до експлуатації. Виробник бере на себе розробку проєкту, встановлення обладнання, а також технічне обслуговування та поточний ремонт з використанням новітніх технологій, таких як Інтернет речей. Крім того, замовники отримують консультації щодо підвищення енергоефективності холодильних систем та зменшення кількості шкідливих викидів.

Інший варіант — надання замовнику обладнання, яке задовольняє всі його потреби в холодильній техніці, обігрівачах, вентиляційних системах, кондиціонерах, кухонному оснащенні, освітленні та сигналізації. Подібні комплексні рішення дозволяють виробникам встановити із споживачем довгострокові відносини, які дають стабільний дохід.

Так, компанії Daikin і Carrier представили інтегровані системи для холодопостачання, кондиціювання та опалення магазинів, які використовують СО2 як холодоагент.

Установка Conveni-Pack від Daikin, що працює на CO2, є комплексним рішенням, що забезпечує охолодження і нагрівання повітря, а також роботу холодильного обладнання магазинів. Інверторні компресори з ротором (типу swing) власної розробки Daikin показали себе одними з найбільш ефективних рішень в сегменті герметичних компресорів на CO2. Крім того, використовуючи непридатне тепло, Conveni-Pack здатна майже повністю задовольнити потреби магазинів в опаленні в період міжсезоння.

Система Carrier, що отримала назву QuietCO2OL, забезпечує тиху роботу холодильних шаф, а також двох касетних блоків, що здійснюють опалення, вентиляцію та кондиціонування повітря у приміщеннях.

Джерела: JARN, RAU, Forbs.

14.12.2021