Зустрінемось після Перемоги!

Новини

#ГероїЕкономічногоФронту — про компанії, що працюють сьогодні задля підтримки економіки

Цієї осені 20-річчя відзначила мережа «Наш Край», незмінний партнер і учасник «Франчайзингу»

Нехай ваші червоно-жовті магазини теплою хвилею охоплюють усі міста та містечка України! Хай гостинно нас зустрічають і смачно годують ще багато-багато років! Ми щиро приєднуємось до слів Віктора Корсака, голови ради директорів VolWest Group: «Я вважаю, що 20 років для компанії — це дуже юний вік. Тож давайте зустрінемося на святкуванні 100-річчя».

Сьогодні «Наш край»:
- 280 закладів
- 140 міст України
- 21 область України
- 5 млн покупців на місяць
- 100 партнерів-франчайзі

Чому підприємці, які мріють про власний супермаркет, обирають саме «Наш Край» — у серії інтерв`ю від «Бізнес-Район».

Юрій Зелінський, франчайзі «Наш Край» з 2009 року, м. Долина, Івано-Франківська обл.:
«Серед франшиз були два варіанти — «Наш Край» і ще одна мережа. Завдяки роботі головного офісу «Нашого Краю» і чіткому плану дій, який нам надали, обрали наявний варіант. Досить вчасно компанія VolWest Group запустила програму лояльності Druzi, яка, я вважаю, за останні роки стала найкориснішим внеском для партнерів і власників франшиз. Зараз пріоритетним напрямком є розвиток власного виробництва та кулінарії. І найбільшу допомогу й супровід технологічних процесів плануємо отримувати саме від інвестиційної групи VolWest Group».
Докладніше: https://bit.ly/3HJyYqL

Олена Ярославська, франчайзі «Наш Край» з 2012 року, смт Глеваха, Київська обл.:
«Ми шукали компанію, яка би нам допомогла зайти на ринок як магазин самообслуговування, тому що на той час багато магазинів працювали через прилавок. Ми розуміли, що це все вчорашній день, і знайшли компанію VolWest Group. Після відкриття супермаркету конкуренція була шаленою і зараз зростає щороку. Проте проблем з цим не виникає, адже франчайзі отримують від VolWest Group підтримку й інструменти для чесної боротьби за споживача».
Докладніше: https://bit.ly/3xaKJ4K

Олена Речич, франчайзі «Наш Край» з 2006 року, м. Бердичів, Житомирська обл.:
Відкрити власний супермаркет підприємиця з чоловіком вирішили не одразу. Спочатку їм надійшла пропозиція придбати франшизу, але вони вирішили почекати і здали своє приміщення під «Наш Край». «Нам сподобалася і викладка, і новий підхід. Після цього вже, не вагаючись, домовилися, що другий магазин ми відкриваємо самі на умовах франчайзингу. Ми були в захваті від співпраці. Вся команда «Нашого краю» відпрацювала на 100%: обладнання, розміщення товару, бізнес-процеси. Якщо є якась проблема, наприклад, з кадрами, то центральний офіс «Нашого Краю» організовує цілі HR-форуми, де ми спілкуємося і вивчаємо досвід інших компаній».
Докладніше: https://bit.ly/2ZaCw3M

Валерій Преподобний, франчайзі «Наш Край» з 2007 року, м. Нетішин, Хмельницька обл.:
«Нетішин — компактне місто, наші магазини розташовані в різних районах, що дає можливість забезпечити усім мешканцям зручний доступ до нашої мережі. Можу сказати, що наші магазини популярні в нетішинців завдяки оптимально дібраному асортименту товарів, помірним цінам, гарному сервісу та смачному власному виробництву».
Докладніше: https://bit.ly/3l0p5v4

Приєднатися до мереж «Наш край» або SPAR ви традиційно зможете на виставці «Франчайзинг 2022».

Плануйте — 15−17 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Умови участі у «Франчайзинг 2022» — https://franchexpo.com/?pid=5

13.01.2022