Зустрінемось після Перемоги!

Новини

#ГероїЕкономічногоФронту — про компанії, що працюють сьогодні задля підтримки економіки

Вперше на «Франчайзинг 2022» — «Культ Кава»

Мрієте про власну кав`ярню, про сотні задоволених клієнтів, які щодня повертатимуться за кавою? Про бізнес, який успішно працює як у містах, так і в невеликих містечках? Якщо це так, то співпраця з «Культ Кава» на умовах франчайзингу здійснить вашу мрію!

«Культ Кава» — улюблене місце, кав`ярня з особливою атмосферою, смачними напоями та високим рівнем обслуговування.

Мережа кав`ярень «Культ Кава» має 7 років досвіду на ринку, за які вдалося наростити інвестиційну привабливість та почати масштабувати бізнес. На даний час мережа нараховує 10 кав`ярень у містах та містечках чисельністю 8 000+.

«Культ Кава» — це багатовекторна франшиза, що дозволяє вам обрати один із варіантів співпраці та інвестувати в:

- Активний бізнес. Інвестиції від $10 тис. у кав`ярню, що працює уже понад 6 місяців, з обладнанням та стабільно прибутковим середнім чеком. Окупність від 6 до 8 місяців.

- Кав`ярню з відкриттям під ключ. Інвестиції від $8 тис. у нову готову до запуску кав`ярню на колесах. Окупність до 1 року.

- Колаборацію, що дозволить переформатувати ваш бізнес у кавовий або, якщо ви власник неприбуткової кав`ярні, — взяти під франшизу та вивести на прибутковість від $1000 / міс

- У бізнес під 25% річних, з мінімальною сумою інвестицій— $8 тис. Ідеальний варіант, якщо бажаєте вигідно вкласти кошти та безпосередньо не брати участь у веденні процесів.

Обирайте свій варіант та долучайтесь до власників успішного бізнесу — інвестуйте в «Культ Кава»!

15 – 17 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»

Умови участі у «Франчайзинг 2022» — https://franchexpo.com/?pid=5

13.01.2022