Зустрінемось після Перемоги!

Новини

#ГероїЕкономічногоФронту — про компанії, що працюють сьогодні задля підтримки економіки

Бізнес-рішення для управлінням запасами на форумі «Індустрія торгівлі 2022» презентує Inherent Simplicity Baltic

Знаєте, яке одне з найгірших почуттів може відчувати роздрібний продавець? Необхідність знайти гарне виправдання — чому немає в наявності конкретного продукту, якого хоче їх клієнт. Розумієте, кажучи «у нас немає на складі», ви насправді кажете клієнту, що ви ненадійні! І — вгадайте що? Здається, їм це не дуже подобається!

Отже, що ви можете зробити, щоб уникнути цього? Зачекайте, ви сказали «прогнозування»? Якщо ви в бізнесі тривалий час, то, ймовірно, ви вже знаєте як це працює, але якщо ви новачок, дозвольте нам сказати вам: це не так. Або ще краще — це працює так само, як і передбачення, бо зіркові знаки працюють лише іноді і ви отримуєте лише дуже (ДУЖЕ) узагальнене уявлення. Це було б добре, якби ваш клієнт хотів якийсь загальний продукт, але, як виявилося, він хоче дуже конкретних речей. Шокуюче, правда?

Хороша новина полягає в тому, що є спосіб змінити весь цей безлад на щось охайне, легке і, головне, надійне. Так, це ми. Inherent Simplicity Baltic пропонує бізнес-рішення, яке вирішує всі проблеми з управлінням запасами, а це означає, що ви заощадите час, гроші, а клієнти будуть раді звернутися до вас знову. У нас є автоматизована система, унікальна розробка нашої компанії, яка гарантує, що постачальники, виробництво, розподільчі центри та магазини працюють злагоджено, щоб досягти найкращого результату.

Ще одна хороша новина полягає в тому, що наша програма працює з уже існуючими системами ERP, тому не буде ніяких затримок під час впровадження нашого рішення. За допомогою даних з магазинів, у режимі реального часу, ми можемо успішно побачити закономірності попиту та пропозиції та з’ясувати, що справді знадобиться, а з чим краще зачекати.

Це все — злагоджений танець, для якого вам навіть не потрібно вивчати кроки, тому що ми їх знаємо і ми раді поділитися з вами — ви просто спостерігайте і насолоджуйтеся шоу! Немає більше заплутаних прогнозів, більше не потрібно думати, чого хочуть клієнти, більше немає тиску, щоб бути попереду.

Ми змінюємо майбутнє роздрібної торгівлі — завжди абсолютно задоволені клієнти!

31.01.2022