Зустрінемось після Перемоги!

Новини

#ГероїЕкономічногоФронту — про компанії, що працюють сьогодні задля підтримки економіки

І.Б.С. — про час, гроші та готівку. Відверто та з прикладами на форумі «Індустрія торгівлі 2022» та «Франчайзинг 2022»!

Час, спілкування та досвід клієнта є складниками успішного ведення рітейл бізнесу. Отже час, який витрачає клієнт у вашому торговельному закладі — найцінніше, що запам`ятається вам обом. Додайте сюди ще й ставлення персоналу та взаємодію з грошима і, насамперед, готівкою. Потрібні безпечні, надійні та ефективні способи швидкої обробки готівкових грошей. Правильний вибір способу може вплинути на продуктивність компанії, персоналу та якість обслуговування клієнтів у торговій точці. Це може змінити досвід споживача, позитивно вплинути на репутацію компанії та її місце на ринку. Досвід, який був наданий клієнтові, так само важливий, як і продукти або послуги. Споживачі купують більше у ритейлерів, які забезпечують індивідуальний підхід до покупок по всіх каналах. А інколи споживач розриває відносини з брендом тільки через погане обслуговування.

Що бажає Ритейлер?
- Витрачати менше часу на підрахунок грошей.
- Зменшити час очікування та приділяти більше уваги клієнтам.
- Підвищити ефективність роботи персоналу та прибутковість точки продажу.
- Швидко та просто відкривати/закривати операційний день.
- Працювати без стресу.
- Мати кращий клієнтський досвід.

Ритейлер отримує прибуток, якщо інвестує в персоналізацію та діджиталізацію процесів обробки готівки. А поліпшення купівельного досвіду має прямий вплив на прибуток.

Компанія «І.Б.С.» вже впізнана українському ритейлерові у сфері автоматизації процесів обробки готівки. Досвід, яким ми ділимось, приклади успішних інсталяцій, які працюють з технологією CASHINFINITY, та обладнання GLORY очікують вас на форумі «Індустрія торгівлі» та на виставці «Франчайзинг 2022».

Ми пропонуємо більше часу для вас та для відкриття можливостей вашого бізнесу.

10.02.2022