Зустрінемось після Перемоги!

Новини

#ГероїЕкономічногоФронту — про компанії, що працюють сьогодні задля підтримки економіки

«Франчайзинг 2022» презентує одразу п`ять трендових вендингових франшиз

Вендинг — перспективна галузь із високою окупністю. За даними аналітиків, на сьогодні у світі працює понад 25 млн торговельних автоматів, і їхня кількість продовжує зростати. У «столиці» вендингу Японії обіг продажів у галузі складає $60 млрд, а на один автомат припадає 23 особи. У США цей показник дорівнює 35, а у Європі — 110. Через автомати продається буквально все — від їжі, напоїв, книг, парасольок, нижньої білизни до золотих злитків та автомобілів.

Вендингова революція Україну зачепила лише частково. Але епідеміологічний стан підвищив інтерес українців до безпечних безконтактних покупок. Водночас вартість робочої сили неухильно зростає, тоді як торговельні автомати стають все більш доступними. В цих умовах вендинг в Україні набирає обертів, хоча перенасичення ринку наразі не загрожує, і кожен охочий може сміливо скористатися можливостями вендингової торгівлі.

Найбільш затребуваними сьогодні залишаються снеки, вода та гарячі напої. Серед нових форматів, які сприятимуть розвитку ринку вендингу, експерти вважають автоматичні кава-пойнти з великим вибором напоїв, альтернативного молока та сиропів, мікромаркети та кафе самообслуговування, розумні холодильники, що відкриваються за QR-кодом при реєстрації у додатку, а також магазини без продавців.

«Франчайзинг 2022» пропонує одразу п‘ять трендових вендингових франшиз на вибір:
- Кав‘ярні самообслуговування: BonBon Coffee, FASTKAVA, V12 Coffee To Go.
- Розумні холодильники: Neuroshop.
- Автомати з продажу питної води: Gwater.

Отже, плануйте: «Франчайзинг 2022» з 15 по 17 березня у «КиївЕкспоПлазі».
Запрошення замовляйте: https://franchexpo.com/?pid=114

17.02.2022