Зустрінемось після Перемоги!

Новини

#ГероїЕкономічногоФронту — про компанії, що працюють сьогодні задля підтримки економіки

На «Франчайзинг 2022» — «Будинок іграшок», мережа магазинів іграшок №1 в Україні!

«Будинок іграшок» нараховує понад 60 точок продажу по всій країні. Мета компанії — дарувати, дивувати і трішечки дуріти, наповнюючи життя позитивними емоціями. Дорослих не існує, вважають тут, тому асортимент магазинів настільки широкий, що знайти потрібну іграшку можна як для новонародженої дитини, так і для дорослого.

У прагненні надавати найповнішу інформацію про товари, представлені в мережі «Будинок іграшок», створено канал на youtube з відеорозпакуваннями та оглядами іграшок, на сайті — блог з корисними статтями, у соцмережах — анонси акцій та заходів.

У портфелі компанії — 41 000 SKU, усі товари оригінальні, мають високу якість та гарантію від офіційного виробника. Асортимент магазинів підбирається й постійно оновлюється з урахуванням споживчого попиту і світових тенденцій. Сучасна система розподілення товарних запасів та швидка логістика допомагають підтримувати високу доступність та актуальність товару на полицях.

За останній період компанія стала більш гнучкою до змін та сучасних реалій, розширився досвід роботи в онлайн-каналах, активно працює омніканальний маркетинг — «Будинок іграшок» взаємодіє з клієнтами через соціальні мережі, месенджери, інформаційні бюлетені, додаток, інтернет-магазин, офлайн-магазин, колцентр. Інтернет-магазин Bi.ua є топ-інтернет-магазином в Україні з продажами на 250 млн у 2020 році й середньорічними темпами зростання 240%. «Будинок іграшок» має високий рівень оцінки сервісу клієнтами та є одним з найупізнаваніших брендів у країні в категорії. БІ-компанія займає лідерські позиції на українському ринку і продовжує нарощувати потужності, тому має великий потенціал для подальшого розвитку.

У поточному році відкрито франчайзинговий напрямок діяльності — команда «Будинку іграшок» з гордістю готова надати свою експертизу та досвід партнерам, забезпечити комфортними умовами для роботи та повною підтримкою. Наразі мережа «Будинок іграшок» — перша в Україні в сегменті дитячої іграшки — пропонує продаж франшизи, оскільки абсолютно впевнена в попиті та користі такого проєкту як для споживачів, так і у фінансових результатах для партнерів.

Детально ознайомитись з умовами франчайзингу від «Будинку іграшок» особисто ви зможете на виставці «Франчайзинг 2022» з 15 по 17 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». А просто зараз заходьте на https://franch.bi.ua.

Формат зворотної франшизи передбачає полегшення роботи франчайзі, популярність бренду формує стабільну клієнтську базу, наша підтримка дасть змогу швидко ввійти у стандарти роботи й отримати стабільний бізнес та займатися справою, що поступово стане чимось більшим, ніж просто роботою! Тож приєднуйтесь до команди найкращих!

Запрошення на виставку замовляйте за посиланням: https://franchexpo.com/?pid=114

22.02.2022