Зустрінемось після Перемоги!

Новини

#ГероїЕкономічногоФронту — про компанії, що працюють сьогодні задля підтримки економіки

Вітаємо «Автолюкс Експрес Пошта» на «Франчайзинг 2022»!

Перевагою франшизи поштового оператора, на думку фахівців, однозначно є низькій поріг входу, постійний попит на перевезення, простий бізнес-процес та готові технічні рішення.

Ви не вкладаєте кошти в дороге обладнання, товарний асортимент, вартісний ремонт. Кожен підприємець та кожна компанія в Україні з певною регулярністю, в залежності від її господарської діяльності, користуються послугами перевезень, не кажучи вже про стійке зростання ринку онлайн-покупок фізичними особами.

Чому саме «Автолюкс Експрес Пошта»?

«Автолюкс» працює у сфері перевезень понад 25 років та є першою комерційною поштою в Україні. Компанія чудово орієнтується в потребах клієнтів, швидко реагує на їхні запити та впроваджує необхідні рішення. Маючи на меті стати ближче до бізнесу, активно розширює присутність у регіонах та має широкий вибір населених пунктів з високим рівнем бізнес-активності. Розпочинаючи власну справу з «Автолюкс Експрес Пошта», ви отримуєте готовий досвід ведення бізнесу, налагоджені процеси й технології, маркетингову та юридичну підтримку.

Почни свою справу з «Автолюкс» на «Франчайзинг 2022»!

Запрошення на виставку замовляйте за посиланням https://franchexpo.com/?pid=114

23.02.2022