EN    RU

Гід «Франчайзинг в роздріб» об`єднав 60 брендів у сфері торгівлі (понад 1040 точок), які з успіхом розвивають мережі в 134 населених пунктах України. Гід франчайзинговими закладами України

Головна


Шановне панство!

Запрошуємо до участі в 15-й міжнародній виставці успішного бізнесу «Франчайзиг 2018», що відбудеться 12 – 14 березня у новому ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Виставка «Франчайзинг» входить до ТОР-5 найбільших європейських виставок та є єдиним в Україні бізнес-майданчиком для купівлі/продажу франшиз, підбору комерційної нерухомості та усього необхідного для старту бізнесу.

Франчайзинг є рушійною силою світової економіки та може стати потужним стимулом для розвитку вітчизняної. Інтерес до франчайзингової моделі ведення бізнесу, та до виставки, як головного майданчика з вибору франшиз та всього необхідного для старту бізнесу, зростає з кожним роком. Минулого року майже 4000 підприємців відвідали захід в пошуках нового бізнесу.

«Франчайзинг 2019» вирішуватиме наступні завдання підприємців:

  • Побудова та розвиток національних мереж.
  • Сприяння виходу українських франшиз за кордон.
  • Сприяння виходу іноземних франшиз на український ринок.
  • Підтримка підприємців при відкритті власного бізнесу.

Тож, якщо ви розвиваєте чи плануєте розвивати бізнес за схемою франчайзингу, шукаєте партнерів та нові можливості, бажаєте підкорити іноземні ринки або, навпаки, зацікавлені в розвитку власної мережі в Україні, — ласкаво просимо на «Франчайзинг 2019»!


Організатор

Виставковий
центр
Галузеві асоціації
 
 
Інформаційна підтримка
Експерт з вітриністики

 

  Новости

Все новости